Webinar "Chcesz wiedzieć ile zarobiłem na tradingu wakacyjnym oraz co dalej z dźwignią? 17 lipiec - 18:30"

Event agenda

Dostaję od Was bardzo dużo pytań w sprawie dźwigni na forexie. 1 sierpnia 2018 będzie dla nas Traderów bardzo ważnym dniem...

Nie wiem czy wiesz ale istnieją dokładnie 3 rozwiązania

  • Nie ma jednoznacznej odpowiedzi które rozwiązanie należy wybrać, które jest lepsze, które gorsze . Co mogę zatem obiecać? Podejdę do tematu w 100% obiektywnie! Szczegółowo omówię każdą opcję oraz przedstawię wady i zalety każdego rozwiązania...

  • Podczas tego samego spotkania dokładnie omówię trading wakacyjny - wyniki pokazywałem publicznie dzień po dniu. Omówię nie tylko styl zagrań, przyjętą strategię ale również odpowiednie narzędzia jakie wykorzystałem w moim handlu.

  • Pomału kończymy nasz rozbudowany MENTORING z tradingu i mam dla wszystkich bardzo dobrą wiadomość - będzie kontynuacja :) W myśl zasady, że najlepsza nauka jest na żywym rynku nasz projekt będzie odbywał się "na realu". Wszystko dokładnie omówię we wtorek 17 lipca o 18:30.

Każdy uczestnik tego spotkania otrzyma ode mnie dodatkowy BONUS!
Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do mnie!
+48 604 075 958

Administratorem Twoich danych osobowych jest FK Capital Sp. z o.o.
Oświadczam, że zapoznałam/em się i akceptuję Politykę prywatności "https://www.fiboteamschool.pl/regulamin-serwisu">Regulamin.

If you have already registered and can't locate your "registration confirmation email" click here

E-mail address is invalid or it wasn't provided during the registration process. Please provide a valid e-mail address.

Email has been sent

[message]