Logo

LIVE TRADING na sesji europejskiej - Środa 07.02.2024r. o godzinie 09:00

Room type

Permanent

This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

Najlepsza nauka tradingu jest na żywym rynku!


Zastanawiasz się jaka jest najszybsza droga do nauki tradingu? Najważniejsza jest codzienna praca z rykiem. 

Podczas tych porannych webinarów pokażemy Ci jak wygląda nauka tradingu na żywym rynku oraz wspólnie wyznaczymy okazje rynkowe na walutach, indeksach giełdowych, surowcach z także kryptowalutach. 

Pokażę Ci krok po kroku od czego zaczyna dzień każdy profesjonalny Trader. Na jakie dane makro zwraca uwagę? Jak wyznacza scenariusze rynkowe? Które narzędzia dają największą przewagę w tradingu?Bezpłatny cykl spotkań dla aktywnych Traderów  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych każdego dnia.
  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja i odpowiedzi na pytania uczestników.
  • NIESPODZIANKA


Partnerem edukacyjnym i sponsorem odcinka jest:

orbex-logo-1.png


Partnerem edukacyjnym i sponsorem odcinka jest ORBEX. ORBEX nie gwarantuje, że treść webinaru, który zostanie prezentowany, jest dokładna, aktualna lub kompletna i dlatego nie należy polegać na niej jako takiej. Treść webinaru, niezależnie od tego, czy pochodzi od osoby trzeciej, czy nie, służy wyłącznie celom informacyjnym i nie może być traktowana jako rekomendacja i/lub porada inwestycyjna i/lub badania inwestycyjne i/lub sugestie dotyczące wykonywania jakichkolwiek działań z wykorzystaniem produktów lub instrumentów finansowych; lub uczestniczenia w określonej strategii handlowej. Wyniki z przeszłości nie są wyznacznikiem przyszłych wyników.  75,45% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą. Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.

Michał Król

Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce.

Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania.

Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday.

Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u brokerów. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Administratorem Twoich danych osobowych jest FK Capital sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie. Biorąc udział w szkoleniu potwierdzasz, że zapoznałeś (aś) się z Polityką Prywatności.
Przesłane informacje nie stanowią oferty świadczenia jakichkolwiek usług w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Materiał prezentowany podczas szkolenia w trakcie webinarium nie stanowi pełnego opracowania omawianych w nim zagadnień - ma wyłącznie charakter edukacyjny i nie stanowi w szczególności rekomendacji inwestycyjnych, analiz inwestycyjnych czy analiz finansowych ani nie może być traktowany jako usługa doradztwa inwestycyjnego lub innego typu doradztwa. FK Capital sp. z o.o. nie oferuje usług doradztwa inwestycyjnego. 
Materiał i informacje w nim przedstawione nie mogą być podstawą podejmowania działań inwestycyjnych przez jakiekolwiek osoby. Przedstawiany na szkoleniu materiał może nie uwzględniać wymogów określonych przez ustawę o obrocie instrumentami finansowymi, prawo bankowe lub inne obowiązujące przepisy prawa i stanowi wyłącznie informacje o sposobie działania autora materiału, a wszelkie zawarte w nim opinie są wyłącznie opiniami autora. Osoba korzystająca z materiału winna podjąć inne, nieprzedstawione w materiale kroki i działania w celu oceny i zasadności prowadzonej inwestycji. 
FK Capital sp. z o.o., autor materiałów ani osoby prezentujące materiał nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki, w tym szkody, spowodowane działaniami podjętymi w oparciu o materiał i przedstawione w nim informacje lub opinie. Każda inwestycja obarczona jest ryzykiem - wszelkie działania inwestycyjne wiążą się z możliwością utraty części lub całości posiadanego kapitału przez inwestującego, lub poniesieniem straty przewyższającej wartość wpłaconego kapitału. 
FK Capital sp. z o.o. zaleca powstrzymanie się od inwestycji na rynku Forex, w przypadku nieposiadania wystarczającej wiedzy na temat istoty i zasad funkcjonowania tego rynku, a w szczególności braku zrozumienia ryzyka, jakie jest związane z inwestowaniem w instrumenty pochodne.